+90 312 385 37 83

EN 1627 Avrupa Birliği Class WK5
Hırsızlığa Karşı Güvenlik Sertifikası

TARİHÇEMİZ


KURUMSAL / TARİHÇEMİZ


Ankara’da 1993 yılında kurulan şirketimiz çelik kapı tasarımı, üretimi, satışı ve servisi konularında faaliyet göstermektedir. Geçen 20 yılı aşkın sürede müşteri memnuniyetini daima en önde tutup, teknolojiyi sürekli takip ederek tempolu biçimde büyüyen şirketimiz sektörde kazandığı başarıya siz değerli müşterilerimiz sayesinde ulaştı.  Güveninize layık olmak için bundan sonra da aynı çizgiden sapmayacağımıza emin olabilirsiniz.
Üretimini 3500 m2’si kapalı alan olmak üzere 30.000 m2 ‘lik alana sahip geniş ve modern fabrikasında sürdüren Ankara Çelik Kapı, boya tesisi ve merkez sergi salonu ile üç farklı yerde çalışmalarını sürdürmektedir. 
2012 Yılında gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla birlikte daire çelik kapılarımızın yanında villa ve dış cephe kapılarımız da en üst kalite seviyesine ulaşarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuldu. 
Ankara Çelik Kapı olarak ürünlerimiz Türkiye’nin hemen her bölgesindeki en kaliteli, en lüks projelerde tercih edilmektedir. Ürünlerimize perakende müşterilerimiz de kendi satış mağazalarımızdan ve Koçtaş yapı marketlerinden ulaşabilmektedir.
Gerçekleştirdiğimiz ihracatlarla ürünlerimizin uzun yıllardır yurtdışında da satışı yapılmaktadır. Fransa, Almanya, Yunanistan, Azerbaycan, İran,Irak, Suudi Arabistan, Libya, Nijerya, Afganistan ve Tacikistan  gibi ülkelere yaptığımız ve giderek büyüyen ihracatımızla dış pazarda da tanınan bir markayız.
Ankara Çelik Kapı olarak 2013 yılında aldığımız “DIN EN 1627:2011 Class 5 Seviyesi Avrupa Birliği Hırsızlığa Karşı Güvenlik Sertifikası” ile Avrupa’daki 5 çelik kapı üreticisinden biri ve Türkiye’de de tek çelik kapı üreticisi olarak Türkiye’nin en güvenli çelik kapı üreticisiyiz.

Sunduğumuz ürünlerde kaliteyi ilk sıraya koyan şirketimizin CE, DIN EN 1627 Class 5  Avrupa Birliği Hırsızlığa Karşı Güvenlik Belgesi, DIN EN 1627 Class 4 Avrupa Birliği Hırsızlığa Karşı Güvenlik Belgelesi, TSE İmalat Yeterlilik, TSE Hizmet Yeterlilik, TSE Türk Standartlarına Uygunluk belgeleri ile birlikte ODTÜ Yangın Dayanım Raporu gibi kalite belgeleri bulunmaktadır.
Siz değerli müşterilerimizin en kaliteli ürünlere, en tatmin edici hizmete layık olduğu bilinciyle hizmetinizdeyiz.

ÇELİK KAPI
Ankara Çelik Kapı
www.ankaracelikkapi.com.tr